Cedevita Olimpija do zaslužene zmage v prazni “komunali”

Domžalec 11.03.2020  |  Miha Ulčar

Zaradi ukrepov proti širjenju koronavirusa je bil tokratni obračun Helios Sunsov in Cedevite Olimpije odigran pred skorajda povsem praznimi tribunami Športne dvorane Domžale.

Svoje standardno mesto je zasedlo le nekaj Ravbarjev, ki so skrbeli, da tekma ni potekala v popolni tišini. Če so se Domžalčani v prvem delu igre nekako še držali zraven, pa so v drugem polčasu popustili in Ljubljančani so prišli do zanesljive zmage z 69:82. Helios Sunsi so bili odlični v prvi četrtini, ko so izkoristili verjetno še malo utrujene Ljubljančane, slednji so včeraj igrali pomembno tekmo v Ligi ABA, in še v 12. minuti vodili s 26:20. Potem pa so gostje