Trimo na gostovanju v Ormožu osvojil le točko

RTV Slovenija 30.03.2024  |  S. J.

Rokometaši Trima iz Trebnjega so v 21. krogu državnega prvenstva na gostovanju pri Jeruzalemu iz Ormoža le remizirali 27:27, s tem so prednost pred Gorenjem sicer povišali na tri točke, a Velenjčani imajo odigrani dve tekmi manj.

Že v prvem polčasu je bil dvoboj zelo izenačen. Gostje so sicer prišli do manjšega naskoka (6:4, 8:6), a so se domači vrnili in prišli le na gol zaostanka, takšna pa je bila tudi razlika ob polčasu. Tudi v nadaljevanju se slika na igrišču sprva ni bistveno spremenila. Trebanjci so ušli na tri gole (19:16), toda tudi te prednosti niso znali ohraniti in v 49. minuti je bilo spet le -1 (23:24). Ko so gostje spet vodili za dva pri 26:24 in 27:25, se je zdelo, da imajo