Leverkusen po novem polomu Bayerna na pragu naslova, Šeško potrdil zmago Leipziga

RTV Slovenija pred 23 dnevi  |  A. G.

Benjamin Šeško je v Freiburgu dosegel osmi zadetek v letošnji sezoni v Bundesligi in že petega v spomladanskem delu. Potrdil je zmago rdečih bikov (1:4), ki še naprej upajo na preboj v Ligo prvakov.

Do konca sezone je še šest krogov, obeta pa se napet boj za četrto mesto med Leipzigom in dortmundsko Borussio. Šeško je v Freiburgu začel v prvi postavi, Leipzig pa je povedel z zadetkom Amadouja Haidaraja z levo nogo že v 2. minuti. Lois Openda je bil v vlogi podajalca, sijajni napadalec pa je nato v 18. in 45. minuti poskrbel za visoko vodstvo gostov. Šeško je bil natančen z levo nogo v 54. minuti po podaji Opende z desne strani. Vincenzo Grifo je dosegel častni