Boj za obstanek bo po remiju v Kidričevem razburljiv do konca

RTV Slovenija pred 20 dnevi  |  T. O.

31. krog Prve lige se je končal z remijem 1:1 na tekmi med Aluminijem in Kalcerjem iz Radomelj. V boju za obstanek sta tako obe ekipi še naprej pri dnu s po 27 točkami. V medsebojnih tekmah je prednost na strani šumarjev.

Ekipi sta obračun odprli z nekaj nepovezane igre na obeh straneh, a so v uvodnih minutah nekoliko več od igre imeli domači nogometaši. Prvo resnejšo priložnost so imeli gostje, ko je Caio Cruz v 10. minuti z glavo po predložku meril čez vrata. Priložnosti so bile na obeh straneh zelo redke, ekipi sta bili nenevarni pred tekmečevim golom. V 24. minuti je Janez Pišek iz prostega strela meril premalo natančno. Jovanović zadel po predložku Piška Po pol ure igre je