Domžalčani tokrat morali priznati premoč Olimpiji

Domžalec 17.04.2021  |  Miha Ulčar

Helios Sunsi so na gostovanju v Stožicah prikazali dva različna obraza, dokaj zbran prvi polčas in pa ponovno igro s preveč napakami v drugih dvajsetih minutah.

Posledično je Cedevita Olimpija zasluženo slavila z 81:66. Ljubljančani so tokrat svoji pomlajeni zasedbi dodali še prvokategornike Žigo Dimca, Ivana Marinkovića in nekdanjega “barvarja” Alena Hožića, ki so na parketu preživeli večji del tekme, Domžalčani pa so ob poškodovanih Binetu Prepeliču in Tiborju Mirtiču tokrat pogrešali še Daniela Vujasinovića. Vseeno je prvi polčas tesno pripadel Helios Sunsom, ki so pred koncem prve četrtine vodili že z 12:19, nato