Budućnost pokvarila spektakel v Stožicah - nov poraz zmajev

RTV Slovenija 29.01.2023  |  D. S.

Košarkarji Cedevite Olimpije so že drugič v sezoni jadranske lige morali priznati premoč Budućnosti (58:80). To je četrti zaporedni poraz zmajev v vseh tekmovanjih (Cluj Napoca, Crvena zvezda, Joventut in Budućnost).

Olimpija je dosegla prvi točki, a Budućnost je hitro prevzela vodstvo (2:3). Črnogorska ekipa je tudi prva prišla do višje prednosti (4:11). Olimpija je odgovorila s serijo 7:0, s katero je izenačila (11:11). Gostje so bolje odigrali končnico prve četrtine, povedli so za šest (11:17). V drugi četrtini je podgoriška ekipa znova povedla za šest (18:24). Olimpija je s serijo 8:0 ujela tekmece (26:26). A Budućnost je bila znova učinkovitejša v končnici četrtine,