Eksplozija Giannisa Antetokounmpa, kar nekaj vprašanj v Dallasu

SiolNET 29.01.2023  |  R. P.

V noči na ponedeljek so v ligi NBA odigrali le štiri tekme, na delu pa so bili klubi brez slovenskih legionarjev. Charlotte je izkoristil prednost domačega igrišča proti Miamiju. Memphisu je uspelo prekiniti najdaljši niz porazov v tej sezoni na domačem parketu proti Indiani, Los Angeles Clippers so proti Clevelandu izgubili v gosteh. Vesoljsko predstavo je na tekmi proti New Orleans Pelicans prikazal Giannis Antetokounmpo, košarkar Milwaukee Bucks. Medtem v Dallasu držijo pesti, da bi se čim prej

Liga NBA, 28. januar Sportal Skrivnost izgubljene žoge, s katero je Wilt dosegel sto točk komentarji: 1 Foto: Reuters Milwaukee Bucks, tretja ekipa vzhoda, je doma visoko premagal New Orleans Pelicans (135:110). Pri Milwaukeeju je eksplodiral Giannis Antetokounmpo. Ta je samo v 30 minutah igranja nasprotnikom natresel 50 točk, kar je pet točk manj od njegovega rekorda. Tega je dosegel 4. januarja proti Washington Wizards. Jrue Holiday je dosegel 17 točk, Brook