Kralji zapravili vodstvo s 4:1, Kopitar znova pisal zgodovino #video

SiolNET 01.02.2023  |  R. P., S. K., STA

Hokejisti Los Angeles Kings, ki jih kot kapetan vodi slovenski zvezdnik Anže Kopitar, so v ligi NHL gostovali pri drugi najboljši ekipi lige, Carolina Hurricanes. Kralji so dobro igrali, po sanjskem izkupičku v drugi tretjini vodili že s 4:1, nato pa je sledil preobrat gostiteljev, ki so bili spretnejši v podaljšku. Zmagoviti gol za Orkane je 53,8 sekunde pred iztekom dosegel Sebastian Aho. Hrušičan se je na gostovanju izkazal z zadetkom in dvema podajama ter se na posebni večni klubski lestvici zavihtel

Liga NHL, 30. januar V Raleighu so domači sicer bolje začeli in so uvodno tretjino po golu Brenta Burnsa dobili z 1:0, v drugi tretjini pa so se razigrali Kralji, saj so dosegli kar štiri zadetke. Za izenačenje je po podaji Anžeta Kopitarja poskrbel Adrian Kempe, na 2:1 je povišal Kevin Fiala, za 3:1 je svoj drugi zadetek na tekmi dosegel Kempe, za visoko prednost po dveh tretjinah (4:1) pa je z golom poskrbel še Kopitar z igralcem več na ledu. Vrhunci dvoboja med