Olimpija uspešna na derbiju začelja

SiolNET 19.02.2023  |  S. K., Pe. M.

Hokejisti HK SŽ Olimpija so danes v ligi ICEHL gostoval pri sosedu z lestvice, zadnjem Pioneers Vorarlberg in zmagali s 3:2. Ljubljanski klub je po številnih odhodih zaigral v skoraj povsem slovenski zasedbi, do konca sezone - čakajo ga le še tri tekme - pa se bori za to, da ne konča na zadnjem mestu. Sezona se bo sicer za zmaje končala 26. februarja. Potekajo pa hudi boji za zadnji "neposredni četrtfinalni vstopnici" (mesta med šest). Eden od takšnih se je odvil v Linzu, kjer je s 4:2 zmagal Celovec. Ta

Sportal Podprvaki Olimpiji nasuli osem golov V prvi tretjini tekme v Feldkirchu je padel en gol, domače je v šesti minuti v vodstvo popeljal Guus van Nes, zmaji pa so se prebudili v drugih 20 minutah igre, ko je za izenačenje najprej poskrbel Kristijan Čepon v 26. minuti, Mark Čepon pa za vodstvo dobre štiri minute kasneje. Kristjan Čepon je v osmi minuti tretje tretjine povišal vodstvo Ljubljančanov, domači pa so zadnje tri minute igrai brez vratarja Davida