Maribor tudi v tretje ni premagal Domžal, sedem golov v Stožicah

SiolNET 21.02.2023  |  R. P., M. P.

V derbiju 23. kroga prve lige Maribor tudi v tretje to sezono ni premagal Domžal, bilo je 1:1. V prvem polčasu so bili dvakrat v ospredju sodniki, v drugem pa Žan Vipotnik, ki je zadel še na šesti tekmi zapored. Mariborčani so točko za Celjani, ki so po zaslugi 18-letnega Lucasa Mačaka v sredo premagali Bravo (2:1). Kar sedem golov je padlo v Stožicah, kjer je vodilna Olimpija zadnjo Gorico premagala s 4:3. V torek so Radomljani presenetili Koper in zmagali prvič po 207 dneh, Tabor pa je na Fazaneriji

1. SNL, 22. krog 2. SNL, 18. krog Pokal, žreb osmine finala Sportal Riera izpostavil neenakopraven položaj Olimpije: Je to le naključje? komentarji: 5 1. SNL, 23. krog: Torek, 21. februar: Sreda, 22. februar: Četrtek, 23. februar: Na zadnji tekmi 23. kroga je bil v uvodnih minutah boljši Maribor, ki je bil sicer brez Josipa Iličića. Ta je zaradi izključitve na večnem derbiju dobil dve tekmi suspenza. Marko Božić, ki je dal to sezono že pet golov, je že v drugi