Udarec za Dragićeve: poraz in še poškodba superzvezdnika, Denver začel prepričljivo

SiolNET 17.04.2023  |  M. P., Pe. M., STA

Milwaukee Bucks Gorana Dragića, ki ni dobil priložnosti za igro, je na prvi tekmi konferenčnega četrtfinala proti Miami Heat izgubil s 117:130 in ostal še brez grškega zvezdnika Giannisa Antetokounmpa, ki si je poškodoval spodnji del hrbta in že v prvi četrtini končal srečanje. Končnico je uspešno začel Denver Vlatka Čančarja, ki je s 109:80 ugnal Minnesoto. Zmagali so še košarkarji LA Clippers in LA Lakers.

Sportal Harden blestel ob prvi zmagi Philadelphie, branilci naslova začeli s porazom Najboljše moštvo rednega dela Milwaukee Bucks končnice proti Miami Heat, ki si je vstopnico za nadaljevanje sezone priigral v dodatnih bojih, ni začelo po željah. Foto: Guliverimage Že v prvi četrtini je nerodno padel superzvezdnik Giannis Antetokounmpo, si po prvih informacijah poškodoval spodnji del hrbta in predčasno končal srečanje. Grk je v 11 minutah zbral šest točk in tri