Veselica v Neaplju, Sandi Lovrić je prispeval podajo

SiolNET 06.05.2023  |  Pe. M., Š. L.

Nogometaši Juventusa so v 34. krogu z 2:0 zmagali pri Atalanti in s pomembno zmago skočili na drugo mesto serie A, v kateri se obeta hud boj za ligo prvakov. V tej bodo igrala prva štiri moštva. Štiri kroge pred koncem Lazio za staro damo zaostaja dve točki, Inter tri, Milan pa pet. Najbolj veselo je bilo v nedeljo v Neaplju, kjer mesto slavi tretji naslov italijanskega prvaka Napolija, ki je z golom Victorja Osimhena strl odpor Fiorentine. Verona je v nedeljo zvečer prišla do pomembne zmage v boju za

Italijansko prvenstvo, 33. krog Italijansko prvenstvo, 34. krog: Ponedeljek, 8. maj: Navijači Napolija so v četrtek dočakali trenutek, na katerega so čakali kar 33 let, njihov klub je tretjič v zgodovini postal italijanski prvak. Nogometaši Napolija so takrat na gostovanju pri Udineseju, za katerega je zadetek dosegel slovenski reprezentant Sandi Lovrić, remizirali z 1:1. Tako so osvojili točko, s katero so si pet krogov pred koncem tudi matematično že zagotovili