"Borili smo se do konca, ni jim bilo tako lahko, kot morda kaže rezultat"

SiolNET 18.05.2023  |  Pe. M.

"Mislim, da smo se danes zelo dobro počutili, zelo dobro drsali, se borili do konca. Rezultat, poraz je na koncu na žalost precej visok, a mislim, da Čehom na ledu ni bilo tako lahko, kot morda kaže rezultat," je po porazu slovenske reprezentance s Čehi z 2:6 v izjavi za nacionalno televizijo dejal napadalec Rok Tičar. Slovenci ostajajo pri začetnih nič točkah, do konca prvenstva, na katerem želijo obstati med elito, jih čakajo še tri tekme, prva že v petek ob 15.20 proti gostiteljici Latviji, ki bo

Sportal Slovenci na pragu presenečenja Slovenska hokejska reprezentanca je na svetovnem prvenstvu v Rigi proti favorizirani Češki prikazala izjemno borbeno predstavo, v prvi tretjini povedla z 2:0, v tretjo tretjino krenila z vodstvom z 2:1, nato pa v zadnjih 20 minutah prejela pet golov in izgubila z 2:6. "Vsako tekmo gremo na polno. Mislim, da smo se danes zelo dobro počutili na ploščku, tudi drsali zelo dobro, spet smo pustili vse na ledu, borili smo se do