Oslabljeni Real bližje drugemu mestu, Barcelona prekinila niz porazov

SiolNET 26.05.2023  |  M. P.

Španski prvak Barcelona je v predzadnjem krogu la lige prekinila niz porazov, potem ko so izgubili zadnji dve tekmi. V nedeljo so doma igrali z Mallorco in zmagali s 3:0. Že v soboto pa je Real Madrid, ki se z Atleticom bori za končno drugo mesto, gostoval v Sevilli in po preobratu, ko je dvakrat zadel Rodrygo, zmagal z 2:1. Beli balet je bil oslabljen, saj so manjkali Vinicius Jr., Karim Benzema in Marco Asensio.

Sportal Vinicius ni igral, podili so rasiste, Real znova drugi #video V Barceloni so se novi nogometni prvaki Španije z zmago poslovili od stadiona Camp Nou, saj bo prihodnji sezoni zaradi prenove stadiona gostovala na Montjuicu. Tokrat je Barca s 3:0 ugnala Mallorco, dva gola je v prvem polčasu zabil Ansu Fati. Atletico Madrid, pri kateremu poškodovanega slovenskega vratarja Jana Oblaka ni bilo v golu, je z 2:1 ugnal Real Sociedad Real Madrid je sredi tedna v 36.