Nukić odločil vrtiljak preobratov v Kidričevem; že tretji poraz Mure

RTV Slovenija 19.08.2023  |  M. R.

Nogometaši Olimpije so v 5. krogu Prve lige Telemach na tekmi številnih preobratov v Kidričevem s 4:5 premagali Aluminij, potem ko so zaostajali z 1:0, 2:1 in 4:3. Kalcer Radomlje je bil v Murski Soboti z 0:2 boljši od Mure in ji zadal že tretji poraz.

Odločilni zadetek v "šumi" je v 87. minuti dosegel Mustafa Nukić, ki je na zelenico prišel štiri minute prej. V državnem prvenstvu je igral sploh prvič v letošnji sezoni. Eden izmed junakov zmage je bil tudi Pedro Lucas z dvema goloma in podajo. Kidričani so silovito odprli tekmo in že po dobri minuti povedli. Daniel Skiba je iz bližine unovčil podajo Gašperja Jovana, ki je na levi strani pobegnil Jorgeju Silvi. Pet minut pozneje so slovenski prvaki izenačili, po