Šeško vstopil s klopi in zabil dva izjemna gola v treh minutah

SiolNET 01.09.2023  |  M. P., Š. L.

Prvenec Benjamina Šeška v nemški bundesligi! In dobri dve minuti zatem še drugi gol. Dvajsetletnik je tekmo tretjega kroga začel na rezervni klopi, vstopil v 75. minuti in deset minut zatem zadel za 2:0. In ko se je igra nadaljevala, je zadel še drugič. Leipzig je tako s 3:0 premagal ekipo, ki je v prvih dveh krogih dala osem golov.

Sportal Kane že zabija za Bayern, že osem golov Uniona Borbeni Benjamin Foto: Reuters Slovenski reprezentant Benjamin Šeško je na prvih dveh tekmah odigral vsega deset minut. Na tretji, ko je RB Leipzig gostoval v Berlinu pri vodilnem Unionu, je bil znova na klopi za rezerviste. Tekmo je začel drugi Slovenec v dresu Leipziga Kevin Kampl. Na začetku drugega polčasa je Nizozemec Xavi Simons zadel za vodstvo Leipziga z 1:0. Nekaj minut zatem je Union ostal z igralcem