Velika točka Slovenije proti dvakratnim svetovnim prvakom

SiolNET 06.10.2023  |  R. P., M. P.

Slovenska futsalska reprezentanca je v Tivoliju igrala tretjo tekmo kvalifikacij za svetovno prvenstvo 2024. Tekmec izbrancev Tomislava Horvata je bila Španija, dvakratni svetovni prvak. In Slovenci so z njo igrali neodločeno 1:1. Čez štiri dni bodo s Španci igrali še v Jaenu.

Sportal Slovenci po ogorčenem boju strli češki oreh, junaka večera vratarja Slovenci so na tekmi z nespornimi favoriti skupine pokazali borbeno predstavo. Pred dvobojema s Španci so jim želeli odščipniti vsaj kakšno točko, kar jim je v Tivoliju po predstavi, v kateri so imeli večino časa pobudo gosti, tudi uspelo. Foto: www.alesfevzer.com Španija je pričakovano bolje začela, imela pobudo, že v prvi minuti je Catela zadel vratnico, v deveti minuti pa je Adolfo zadel