Sevilla do točke proti Realu, hat-trick izjemnega Griezmanna v Vigu

RTV Slovenija 21.10.2023  |  A. G.

Nogometaši Seville so se v 10. krogu španskega prvenstva veselili velike točke proti madridskemu Realu (1:1). V Vigu je bila Celta nemočna proti madridskemu Atleticu (0:3). Vse tri zadetke je prispeval Antoine Griezmann.

Na stadionu Ramon Sanchez Pizjuan v andaluzijski prestolnici so gostitelji prikazali najboljšo predstavo sezone. Fede Valverde je že v 4. minuti zatresel mrežo Seville, potem ko se je žoga odbila od nekdanjega zvezdnika kraljevega kluba Sergia Ramosa. Videosodnik je opazil, da je bil pred zadetkom Jude Bellingham v prepovedanem položaju in zadetek ni veljal. Sevilla je imela najlepšo priložnost sredi prvega polčasa, ko je Ivan Rakitić že ukanil Kepo Arrizabalago, a