Anglež Kane potopil rumeno-črno ladjo, spodrsljaj Stuttgarta

SiolNET 04.11.2023  |  Š. L.

V desetem krogu bundeslige je bil v ospredju derbi med Borussio Dortmund in Bayernom iz Münchna. Klassiker je bil bolj pomemben za Bavarce, ki so med tednom izpadli v drugem krogu pokalnega tekmovanja proti tretjeligašu Saarbrücknu. In odgovor je bil več kot dober: zmagali so s 4:0. RB Leipzig, ki se je prav tako poslovil od možnosti za pokalno lovoriko, je izgubil v Mainzu (0:2). Kevin Kampl je igral od prve minute, Benjamin Šeško pa je vstopil v 67. minuti. Stuttgart je v nedeljo presenetljivo izgubil

Nemško prvenstvo, 9. krog Nemški pokal, 2. krog Sportal Senzacija, kot je v Nemčiji ne pomnijo: "To je res brutalen udarec" Nogometaši vodilnega Bayerja iz Leverkusna so v 10. krogu nemškega prvenstva premagali Hoffenheim s 3:2. Lekarnarji so po golih Floriana Wirtza (deveta minuta) in Alexa Grimalda (45.) že vodili z 2:0, a so domači v prvi tretjini drugega polčasa izenačili. Zadela sta Anton Stach (56.) in Wout Weghorst (58.). Za končnih 3:2 je v 70. minuti še