Kralji prekinili negativni niz na domačem ledu, Kopitar odločil tekmo #video

SiolNET 17.11.2023  |  A. T. K., S. K., STA

Hokejisti moštva Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL prekinili niz treh zaporednih porazov na domačem ledu. Z 2:1 so ugnali lanske finaliste Florida Panthers z 2:1. Drugi in s tem odločilni zadetek na tekmi je dosegel slovenski as Anže Kopitar. Za 36-letnega Hrušičana je bil to osmi gol v sezoni, skupno pa 15. točka po 15 tekmah.

Sportal Boston najboljši v ligi NHL, nov poraz prvakov Los Angeles je po zmagi napredoval na četrto mesto zahodne konference, doslej pa zbral 21 točk. Pred njim so Vegas Golden Knights s 27, Vancouver Canucks s 25 ter Dallas Stars s 23 točkami. SHEESH KOPI pic.twitter.com/pfavoTElz4 — LA Kings (@LAKings) November 17, 2023 Kopitarjevi kralji so v svoji dvorani prekinili niz treh zaporednih porazov, v dosedanjem poteku sezone pa so vključno z drugo zmago zbrali vsega