Kakšen dan na Otoku! Sodnik spravil ob živce Haalanda in soigralce.

SiolNET 02.12.2023  |  R. P., M. P., STA

Ljubitelji angleške premier lige so v nedeljo prišli na svoj račun. Na petih tekmah so videli 25 zadetkov, največ na Anfieldu, kjer je Liverpool s preobratom v zadnjih minutah prišel do zmage s 4:3 nad Fulhamom. Derbi med Manchester Cityjem in Tottenhamom (3:3) se je končal brez zmagovalca. Gostje so izenačili v zadnji minuti, nato pa je angleške prvake, najbolj Erlinga Haalanda, spravila ob živce odločitev sodnika, ki ni spoštoval prednosti po prekršku nad Norvežanom, City pa je v izdihljajih srečanja

Sportal Arsenal po remiju Cityja in Liverpoola spet prvi, Tottenham tone Razburljivo nedeljsko srečanje na Etihadu se je razpletlo brez zmagovalca. Začetek dvoboja je zaznamoval Južnokorejec Son Heung-min. Najprej je popeljal Londončane v vodstvo, a je le dve minuti pozneje zatresel še lastno mrežo. Manchester City je po prvem polčasu vodil z 2:1, v vodstvo ga je popeljal Phil Foden, a je v 69. minuti Argentinec Giovani Lo Celso izenačil na 2:2. Sledila je napaka