Tudi francoski prvak pretrd oreh za ACH Volley

SiolNET 13.12.2023  |  Sportal

Odbojkarji ACH Volleyja so v tretjem krogu lige prvakov gostili francoskega prvaka Tours VB, proti kateremu so jim napovedovali največ možnosti za zmago v skupini B, in pred dobrimi 3.500 gledalci vknjižili še tretji poraz. Potem ko so varovanci Radovana Gačiča dobili prvi niz, so se gostje ogreli in odpeljali zmago z 1:3 (22, - 23, -23, -18). Na drugi tekmi skupine je Trentino Jana Kozamernika s 3:0 odpravil Asseco Resovio Klemna Čebulja.

Sportal Pričakujejo nov spektakel in napadajo prvo zmago Odbojkarji ACH Volleyja so v ligi prvakov vpisali še tretji poraz. V Ljubljani jih je premagal francoski Tours, ki je tako z drugo zmago potrdil drugo mesto v skupini B. Ljubljanska ekipa je dobro ocenila, proti komu ima največ možnosti za zmago. Francoski prvaki so se pokazali kot premagljiva ekipa, a je mladim gostiteljem, ki so sicer dobili prvi niz, v izenačenem boju zmanjkalo nekaj izkušenj. Predvsem v