Večer po visoki zmagi poraz za Kopitarja na domačem ledu

SiolNET 21.12.2023  |  M. P., STA

Anže Kopitar in njegovi Los Angeles Kings so se iz bližnjega San Joseja vrnili domov in že večer po visoki zmagi s 4:1 znova stopili na led. V domači dvorani so gostili hokejiste ekipe Seattle Kraken in izgubili z 1:2. To je bila sedma ničla kraljev v sezoni lige NHL. Vratar Seattla Joey Daccord je zaustavil kar 42 strelov domačih na gol, tudi oba slovenskega asa Anžeta Kopitarja.

Sportal Zelo uspešen večer Anžeta Kopitarja in zmaga Kraljev V Los Angelesu so tokrat padli zgolj trije zadetki. Po prvi tretjini brez golov so prvi gol zabeležili člani gostujoče zasedbe. Brandon Tanev je zadel za 1:0 v 26. minuti. Seattle je povišal na 2:0 v 47. minuti, ko je bil uspešen Jordan Eberle. Častni gol za domače je zgolj minuto in 33 sekund kasneje dosegel Blake Lizotte. To je bila 100. karierna točka za igralca Los Angelesa, domači vratar Cam Talbot