Slovenci dokazali svojo moč

Gorenjski glas pred 8 dnevi  |  Klara Mrak

Slovenski nogometni navdušenci so v nedeljo na huronske vzklike veselja čakali do 77. minute, ko je Erik Janža mojstrsko sprožil diagonalni strel z leve. Slovenija je z Dansko igrala izenačeno, rezultat je bil 1 : 1.

Matjaž Kek: »Ves čas sem imel občutek, da ne morem te tekme izgubiti. Navijači, ko ti na takšen način pomagajo ... Toliko nasmejanih obrazov, toliko sporočil. Hvala vsem, ki so danes navijali za Slovenijo na tem stadionu in po vsem svetu.« Stuttgart – Deset minut pred tekmo so bile slovenske ceste precej bolj prazne, kot so običajno ob nedeljah okrog 18. ure. Nekateri smo še hiteli, da ne zamudimo najbolj slovesnega trenutka na tekmi, ko zaigra slovenska himna,