Olimpija napolnila reško mrežo za drugi zaporedni nastop v Konferenčni ligi

RTV Slovenija pred 16 dnevi  |  D. S. M.

Nogometaši Olimpije bodo nastopili v skupinskem delu Konferenčne lige, saj so na povratni kvalifikacijski tekmi s kar 5:0 (skupno s 6:1) premagali Rijeko. Spektakel v Stožicah je pokvaril le izgred reške navijaške skupine.

Zmaji pod vodstvom Victorja Sancheza kažejo odlične predstave, na 12 tekmah niso nikoli izgubili. Danes so prikazali vrhunsko predstavo, v 47 minutah so dosegli vseh pet golov, in se tako zasluženo veselijo druge zaporedne uvrstitve v Konferenčno ligo. Kdo bodo nasprotniki ljubljanske ekipe, bo znano po jutrišnjem žrebu. Skupinski del Konferenčne lige se bo začel 3. oktobra. Olimpija za pet golov potrebovala 47 minut Olimpija je začela sanjsko, z golom v 2. minuti.