Olimpija ob vnovič neučinkoviti v igri z igralcem več prvič klonila v Tivoliju

RTV Slovenija pred 8 minutami  |  T. O.

Hokejisti Olimpije so doživeli prvi domači poraz nove sezone Lige IceHL. Bolzano je bil v Tivoliju v 7. krogu boljši z 2:5, potem ko je v zadnji tretjini dosegel štiri zadetke. Strelca za Olimpijo sta bila Žiga Pance in Blaž Tomaževič.

Razmerje v strelih je bilo 31:41. Za najboljšega igralca tekme je bil izbran gostujoči vratar Sam Harvey, ki je ustavil 29 strelov. Olimpija (Lukaš Horak 36 obramb) je bila spet neučinkovita ob "power playih" (0/5), v igri z igralcem več čaka na zadetek že vse od 2. kroga. V zelenem dresu se je predstavil tudi izkušeni češki napadalec Rudolf Červeny, ki je pred dnevi okrepil zmaje. Po prvi tretjini 1:1 Že na začetku se je čutilo, da Olimpija ni prava. Delala je