Italijani pokvarili popoln slovenski teden v Stožicah
RTV Slovenija pred 9 minutami | S. J.

Slovenski odbojkarji so ob koncu domačega turnija Lige narodov v Stožicah po treh zmagah doživeli poraz. Italijani so bili boljši s 3:1 v nizih. To je drugi poraz slovenske izbrane vrste v ligi.
Na domačem turnirju so Slovenci najprej premagali Kanado (3:1), nato po preobratu Bolgarijo (3:2), v soboto pa več kot prepričljivo še Brazilijo (3:0). Zdaj jih čakajo še petkratni svetovni prvaki. Ti še ne igrajo v popolnoma udarni postavi in iščejo pravo formo. Danes sta bili v Stožicah že odigrani dve tekmi. Bolgari so s 3:1 premagali Ukrajino, Brazilija pa s 3:2 Kanado. Tekmo med Bolgarijo in Ukrajino je bržkone odločil tretji niz. Ta je bil izenačen in bi se









