Italijani pokvarili popoln slovenski teden v Stožicah

RTV Slovenija pred 31 minutami  |  S. J.

Slovenski odbojkarji so na koncu domačega turnija Lige narodov v Stožicah po treh zmagah doživeli poraz. Italijani so bili boljši s 3:1 v nizih. To je drugi poraz slovenske izbrane vrste v ligi, na vrhu lestvice je še neporažena Japonska.

Na domačem turnirju so Slovenci najprej premagali Kanado (3:1), nato po preobratu Bolgarijo (3:2), v soboto pa več kot prepričljivo še Brazilijo (3:0). Petkratni svetovni prvaki pa so varovancem Fabija Solija zadali prvi poraz na domačem turnirju Lige narodov, skupno drugega v omenjenem tekmovanju. Kljub porazu ostaja Slovenija druga na lestvici, na prvem mestu je Japonska. Več sledi ... Bolgari ugnali Ukrajince, Brazilci pa Kanadčane Bolgari so danes v Stožicah s

Preberite še

Slovenija, zadnje novice »

Pri 1zaVse uporabljamo "piškotke" za čim boljše delovanje strani,
zapomnitev uporabniških nastavitev in prikazovanje oglasov po meri.
Kliknite tukaj , če želite izvedeti več o tem, kako 1ZaVse te podatke uporablja.
Sprejmem