Z eno nogo že v polfinalu

Domžalec 05.05.2021  |  Miha Ulčar

Helios Sunsi so potovanje v končnici državnega prvenstva odprli z dokaj prepričljivo zmago na prvi tekmi četrtfinala, košarkarje Gorenjske gradbene družbe Šenčur so ugnali s 70:62.

Druga tekma bo v četrtek na Gorenjskem. Gostom iz Šenčurja se je poznala krajša klop, saj v zaključne boje prvenstva vstopajo brez Dina Murića in Rama Rizvića, na drugi strani pa se Helios Sunsi počasi le sestavljajo. Tako sta bila danes v resnem pogonu oba izkušena povratnika po poškodbah, Daniel Vujasinović in Mihailo Sekulović. Prav slednji je bil najbolj razpoložen v prvem polčasu, ki so ga Domžalčani dobili z 39:23, Miki pa je prispeval 12 točk. V 3. četrtini