Kopitar zadel za 2:2, a se je razpletlo v korist Devilsov

SiolNET 15.01.2023  |  S. K.

Zahodna konferenca lige NHL je neverjetno izenačena. Potem ko so vodilni Vegas Golden Knights izgubili s 3:4 proti Edmonton Oilers, Los Angeles Kings pa z 2:5 proti New Jersey Devils, prvih pet ekip ločita le dve točki. Kings so zdrsnili na peto mesto. Anže Kopitar je v drugi tretjini zadel za izenačenje na 2:2.

Sportal Edmonton in Devilsi so se znesli nad Kalifornijci, Winnipeg nadaljuje odlično Anže Kopitar je dosegel svoj 11. gol sezone. Ima 34 točk (še 23 podaj). Foto: Reuters Los Angeles Kingsom gre v tej sezoni zelo dobro, po 45 tekmah so bili pri 25 zmagah in 20 porazih na četrtem mestu zahodne konference. Dobili so prejšnje tri obračune. Do četrte zaporedne zmage oziroma 26. v sezoni pa jim v noči na nedeljo ni uspelo priti. Anže Kopitar je v sedmi minuti druge