Kolaps Partizana v drugem polčasu, Lazio izločil Cluj

24ur 23.02.2023

Nogometaši Partizana so končali svojo pot v Konferenčni ligi. Potem ko so prvo tekmo proti Šerifu v gosteh dobili z 1:0, so doma klonili z 1:3, pa čeprav so v 13. minuti celo povedli. Napredoval je tudi Lazio, ki je na gostovanju pri Cluju zadržal prednost s prve tekme (1:0).

Junak obračuna na Humski ulici je bil zagotovo Mouhamed Diop, ki je pri vodstvu Partizana najprej izsilil enajstmetrovko za izenačenje, potem pa z dvema zadetkoma poskrbel za veliki preobrat svojega kluba. V zadnjih minutah so črno-beli vse sile usmerili v napad, saj bi z golom izsilili podaljške, a jim ni uspelo. Edini gol za Partizan je v 13. minuti dosegel Quincy Menig. Rimski Lazio je proti Cluju zadržal prednost, ki si jo je priigral na prvi tekmi. Na Olimpicu