Indiana presenetila vodilni Milwaukee

RTV Slovenija 17.03.2023  |  To. G.

Indiana je v drugem polčasu nadigrala Milwaukee s kar 84:59, kar je Pacersom v boju za končnico prineslo dragoceno zmago pri vodilni ekipi Lige NBA s 139:123. Denver je pri zadnjemu Detroitu s 119:100 le prekinil črni niz štirih porazov.

Pacersi so v drugem delu zadeli 13 trojk delu (iz 19 poskusov), kar jim je tlakovalo pot do 32. zmage sezone in so zdaj le še pol zmage za 10. mestom Vzhoda, ki ga brani Washington (32-37). Goran Dragić zaradi poškodbe še čaka na svoj prvi nastop za Buckse, ki spadajo med glavne favorite za osvojitev naslova prvaka. Poraz Jelenov je bil še toliko bolj nepričakovan, saj so gostje prišli močno oslabljeni, med četverico odsotnih je bil tudi njihov prvi igralec Tyrese