"Dober občutek, ko zadeneš proti Kanadi, a škoda, da nismo nadaljevali, kot smo začeli"

SiolNET 14.05.2023  |  Pe. M.

"Dober občutek, ko zadeneš proti Kanadi, ampak škoda, da nismo nadaljevali, kot smo začeli v prvi tretjini. Iz te tekme lahko potegnemo kar nekaj dobrega in poskušamo tako začeti vsako," je po porazu slovenske hokejske reprezentance s favorizirano Kanado z 2:5 v izjavi za nacionalno televizijo dejal strelec obeh zadetkov in igralec tekmec na slovenski strani Jan Drozg.

Sportal Čehi odpravili Kazahstan, Švicarji pa Norvežane, Slovenci izgubili s Kanado komentarji: 5 Sportal Slovenci so se dve tretjini dobro upirali Kanadčanom Slovenska hokejska reprezentanca se je po uvodnem visokem porazu s Švico (0:7) odločno zoperstavila še eni favorizirani izbrani vrsti, Kanadi. Varovanci selektorja Matjaža Kopitarja so v četrti minuti s prvencem v elitni diviziji Jana Drozga povedli in se povsem enakovredno borili z ekipo, sestavljeno iz