Domžalčani v zadnjih minutah do preobrata, Kosić dočakal prvo zmago

RTV Slovenija 22.09.2023  |  D. S.

Nogometaši Domžal so na uvodni tekmi 9. kroga Prve lige premagali Aluminij z 2:1. Kidričani so vodili vse do 79. minute, nato pa so prejeli dva zadetka in ostajajo na zadnjem mestu.

Trener Dušan Kosić je na klopi Domžal dočakal prvo zmago. Čeprav je obramba Domžal klonila že na 17. zaporedni tekmi, pa so gostitelji z goloma v končnici tekme, ko je gostujoča zasedba precej popustila, dosegli zadetka za preobrat. Domžale imajo vsaj začasno na šestem mestu osem točk, Aluminij, ki je izgubil še petič zapored, pa je s štirimi točkami zadnji. Susso poskrbel za vodstvo Aluminija Gostitelji so zapretili že v 3. minuti, ko je Žiga Repas poskusil z