Inter ostaja neporažen, Udinese pa pri enem samem golu

SiolNET 24.09.2023  |  M. P., Š. L.

V petem krogu italijanskega prvenstva je AC Milan v soboto zvečer z 1:0 ugnal Verono. Edini gol na tekmi je že v osmi minuti dosegel Rafael Leao. Prvi poraz v sezoni je doživel Juventus, ki je moral z 2:4 priznati premoč Sassuolu. Inter Milan je v nedeljo opoldne z golom Federica Dimarca z 1:0 premagal Empoli in z maksimalnimi 15 točkami ostaja na prvem mestu. Prvak Napoli je z Bologno igral 0:0 in je po petih tekmah z vsega osmimi točkami samo sedmi.

Sportal Inter s petardo zagospodaril Milanu, danes na delu slovenski legionarji Vodilni Inter Milan je do zmage proti zadnjeuvrščenemu Empoliju, ki ima po petih krogih prav toliko porazov in sploh še ni dosegel gola, prišel po zaslugi zadetka Federica Dimarca v 51. minuti. Lovro Štubljar ni branil za domačo zasedbo. Milan pa je proti Veroni prišel do zmage po tem, ko je po podaji Olivierja Girouda zadel Rafael Leao že v osmi minuti. Foto: Reuters Drugouvrščeni