Vidovšek zakrivil dve 11-metrovki, eno ubranil, druge ne

SiolNET 05.10.2023  |  R. P., M. P.

Slovenski prvak Olimpija je prvič v skupinskem delu konferenčne lige igral v Ljubljani. V Stožice je v drugem krogu prišel najboljši slovaški klub Slovan Bratislava in zmagal z 1:0. Po prvem polčasu je bilo 0:0, Olimpija je imela en strel na gol, Slovan pa 11-metrovko, ki jo je zakrivil in nato ubranil Matevž Vidovšek. V 53. minuti pa še en prekršek Vidovška za 11-metrovko, a te ni ubranil. V drugi tekmi skupine A je favorizirani Lille na Ferskih otokih s Klaksvikom igral 0:0. Še večje presenečenje pa v

Konferenčna liga, skupinski del (1. krog) Konferenčna liga, skupinski del (2. krog): Četrtek, 5. oktober: Sportal Henriques zadovoljen: Čestitke igralcem. Dobri so bili. Napredujejo. Sportal Olimpija, pozor! Ferci priredili novo evropsko senzacijo. Začetek tekme v znamenju navijaške bitke Gostujoči navijači Slovana so že na začetku tekme poskrbeli za baklado. Foto: www.alesfevzer.com Zmaji so začeli evropsko pot v konferenčni ligi s porazom v Lillu (0:2), v drugem