Kane z zadetkom sezone spomnil na Beckhama in Ačimovića

SiolNET 29.10.2023  |  R. P.

V soboto sta izstopala dva angleška nogometna legionarja. Jude Bellingham je blestel na svojem prvem el clasicu in z dvema zadetkoma popeljal Real Madrid do preobrata in velike zmage v Barceloni (2:1), v Münchnu pa je ob neverjetni osmici Bayerna, ki je v drugem polčasu kar osemkrat zatresel mrežo Dartmstadta, izstopal Harry Kane. Dosegel je tri zadetke, za poslastico večera, morda tudi sezone, pa poskrbel v 69. minuti, ko je zadel v polno po prefinjenem lobu s svoje polovice!

Sportal Real na krilih čudežnega Angleža potopil Barcelono Kapetan angleške reprezentance Harry Kane se je hitro prilagodil nemškemu nogometu. V napadu Bayerna mu gre odlično, navijačev pa ne spravlja v dobro voljo le z zadetki, kakršne je vrsto let dosegal že na Otoku, ampak tudi z zelo atraktivnimi goli, s katerimi le potrjuje svoje mojstrstvo. Proti Darmstadtu se je sredi drugega polčasa odločil, da bo poskušal premagati vratarja Darmstadta s strelom s svoje