Sodnik jezil Aluminij, Olimpija na derbi v Celje z osmimi točkami zaostanka

RTV Slovenija 29.10.2023  |  M. R.

14. krog Prve lige Telemach se je končal z dvema nedeljskima tekmama. Olimpija in Aluminij sta se v Stožicah razšla brez zadetkov. Na srečanju med Kalcerjem iz Radomelj in Muro so gledalci videli remi z 1:1.

Ljubljančani, ki so v četrtek v 3. krogu Konferenčne lige s 3:0 izgubili na Ferskih otokih proti Klaksviku, so si poskušali dvigniti samozavest proti gostom iz Kidričevega, trenutno predzadnjo ekipo lige. Toda to jim ni uspelo, po zadnjem sodnikovem pisku so poslušali žvižge maloštevilnih gledalcev. V prvem polčasu sta se zgodili tudi dve sporni odločitvi. Gosti so v 15. minuti zatresli mrežo prek Sandra Jovanovića, a je sodnik Alen Borošak po ogledu videoposnetka