Rezervista Guerreiro in Choupo Moting rešila Bayern, poraz Dortmunda v Stuttgartu

RTV Slovenija 11.11.2023  |  A. G.

Na derbiju 11. kroga Bundeslige je Stuttgart premagal dortmundsko Borussio z 2:1. Odločilni zadetek je dosegel Serhou Guirassy z bele točke v 83. minuti. Bayern se je moral pošteno potruditi za tri točke proti Heidenheimu (4:2).

Borussia se je v torek pobrala po polomu na "Klassikerju" prejšnjo soboto proti Bayernu (0:4) in celo prevzela vodstvo v najtežji skupini Lige prvakov po zmagi nad Newcastlom z 2:0. Kobel odbil strel Führicha z enajstih metrov Stuttgart, ki v letošnji sezoni navdušuje, je deloval precej bolj sveže v prvem polčasu. V 10. minuti je Waldermar Anton lepo zaposlil Deniza Undava, ki je stekel sam proti Gregorju Koblu. Vratar Borussie ga je podrl in gostitelji so imeli na