Prvaki imajo svoj kriptonit, to je Buffalo

SiolNET 16.12.2023  |  M. P., S. K.

Hokejisti vodilne ekipe lige NHL Vegas Golden Knights so v noči na soboto izgubili z Buffalo Sabresi (2:5). Branilci naslova prvaka so tako na 31. tekmi sezone doživeli 11. poraz. Anže Kopitar naslednjo tekmo igra v noči na nedeljo.

Sportal Stamkos prvič dal štiri gole, a vsi hvalijo vratarja Casey Mittelstadt je v tretji četrtini zadel dvakrat. Skupaj so v tem delu igre Buffalo Sabres najboljšo ekipo lige Vegas Golden Knights premagali štirikrat, tokrat s 5:2. Devon Levi je zaustavil 32 strelov aktualnih prvakov. V tretji četrtini sta za zmago Sabresov zadela še Zach Benson in nekdanji član Vegasa Alex Tuch. Dylan Cozens, ki je dosegel prvi gol Buffala na tekmi, je za dva še podal. Zmagali so