Lazio po rdečem kartonu in 11-m poglobil krizo v napadu sterilnega Bayerna

RTV Slovenija 14.02.2024  |  To. G., M. R.

Nogometaši PSG-ja so na prvi tekmi osmine finala Lige prvakov z 2:0 premagali Real Sociedad, potem ko so oba zadetka dosegli v drugem polčasu. Lazio je v Rimu z 1:0 presenetil Bayern, 20 minut pred koncem je bil edini strelec Ciro Immobile z 11-metrovke.

Na Parku princev v Parizu je v 58. minuti po izvajanju kota in podaji Marquinhosa z glavo iz neposredne bližine žogo v zgornji kot "zabil" Kylian Mbappe. Nekaj minut prej se je pri gostih poškodoval Hamari Traore, sledila je krajša prekinitev igre in pomoč Malijcu ob zelenici, Baski pa so bili z igralcem manj očitno za trenutek premalo osredotočeni in odličnega napadalca pustili osamljenega na oddaljenejši vratnici. 12 minut pozneje je vodstvo Parižanov povišal