Dragić jo je z Biki zagodel nekdanjemu klubu: po 12 zmagah se je niz končal #video

SiolNET 05.01.2023  |  A. T. K., Š. L., STA

Goranu Dragiću je z ekipo Chicago Bulls v razprodani domači dvorani United Center uspelo zaustaviti zmagoviti niz Brooklyn Nets. Ta je trajal kar 12 tekem, tokrat pa so Biki kljub 44 točkam Kevina Duranta zmagali s 121:112.

Liga NBA, 3. januar Sportal Fantastično, kakšno priznanje za Luko Dončića Vrhunci tekme med Chicago Bulls in Brooklyn Nets (121:112): Goran Dragić je odigral 17 minut tekme, v tem času pa k zmagi Chicago Bulls s 121:112 prispeval šest točk, tri skoke in šest asistenc. Pri Bikih sta bila najbolj razpoložena DeMar DeRozan in Patrick Williams, ki sta k domači zmagi prispevala po 22 točk, Nikola Vučević jih je dodal 21, ob tem pa še 13 skokov. Z zmago bi se ekipa