Bijolova gol in podaja dovolj za točko Udineseja, Napoli povečal prednost

24ur 12.02.2023

Slovenski nogometni reprezentant Jaka Bijol je v 22. krogu italijanske lige za Udinese dosegel gol in prispeval še podajo, dvoboj proti Sassuolu pa se je končal z neodločenim izidom 2:2. Sandi Lovrič je za Udinese odigral 80 minut.

Videmčani so na tekmi dvakrat povedli, a ostali brez treh točk. V prvi minuti oziroma po 25 sekundah je prav po podaji Bijola gol dosegel Iyenoma Udogie. Vsega pet minut kasneje je za Sassuolo izenačil Matheus Henrique, potem so se je njegov strel nesrečno odbil od Bijola in premagal vratarja Marca Silvestrija. Je pa Bijol na drugi strani v 28. minuti izkoristil lepo podajo Lazarja Samardžića in iztegnil nogo za novo vodstvo Videmčanov. To je bil Vuzeničanov tretji