Dragić je igrišče zapustil s sklonjeno glavo, James zaradi udarca obležal #video

SiolNET 22.04.2023  |  R. P.

V noči na nedeljo so v ligi NBA igrali štiri tekme končnice. Košarkarji Philadelphia 76ers so v sobotni matineji v gosteh premagali Brooklyn. Tako so prvič po 38 letih v izločilnem delu lige NBA "pometli" s tekmecem z rezultatom 4:0 in si kot prva ekipa v tej končnici zagotovili napredovanje v 2. krog! Goran Dragić je z Milwaukeejem gostoval v "svojem" Miamiju in visoko izgubil. V Los Angelesu je bilo tudi zelo pestro, saj sta bili odigrani dve tekmi. Oslabljeni Clippers so priznali premoč favoriziranemu

Liga NBA, 21. april Sportal Dragić z zgodbo o Dončiću navdušil Grka Goran Dragić je igral štiri minute in dosegel dve točki. Foto: Guliverimage Izkušeni slovenski legionar Goran Dragić se je z Milwaukeejem prvič v tej končnici mudil na Floridi. V dvorani Kaseya Center pa se Ljubljančan in soigralci niso najbolje znašli, potem ko so tekmo izgubili s 121:99. 36-letni Ljubljančan je na parketu preživel štiri minute in v tem času dosegel dve točki in eno asistenco. Pri