Stojanović Empoliju priboril točko v Veroni, Milan si je zagotovil mesto v ligi prvakov

SiolNET 26.05.2023  |  M. P., STA

Sredi tedna je Samir Handanović z Interjem dvignil italijansko pokalno lovoriko, zdaj pa se na Apeninskem polotoku igra predzadnji krog prvenstva. Pred tem krogom tretji Milančani so v soboto zvečer gostili peto Atalanto in zmagali s 3:2. Slovenski vratar ni branil. Prvak Napoli je v nedeljo remiziral v Bologni, slovenski reprezentant Petar Stojanović pa je z Empolijem prišel do točke na gostovanju pri Veroni. Slovenski reprezentant je v sedmi minuti sodnikovega podaljška sprožil strel, žoga pa se je v gol

Sportal Napoli pisal zgodovino, Juventusu naprej kazen, nato poraz pri Stojanovićevih Petar Stojanović je na gostovanju pri Veroni v igro vstopil v 77. minuti in bil mož odločitve v sedmi minuti sodnikovega podaljška, ko je z močnim strelom poskrbel za izenačenje. Slovenski reprezentančni branilec se sicer ni prvič v sezoni Serie A vpisal med strelce, zadetek so namreč pripisali domačemu branilcu Giangiacomu Magnaniju, ki je se dotaknil žoge, preden je ta končala v