Neugodni Vorarlberg še četrtič v tej sezoni ugnal Olimpijo

RTV Slovenija 26.01.2024  |  D. S.

Hokejisti SŽ-ja Olimpije ne najdejo recepta za Vorarlberg. Tudi v 44. krogu Lige IceHL so bili zmaji nemočni proti neugodnim gostom (1:4). To je edina ekipa, ki je osvojila maksimalnih 12 točk s štirih tekem proti Ljubljančanom v tej sezoni.

Že na uvodnih treh tekmah medsebojnih tekmah so bili zmaji daleč od uspeha (1:7, 2:6 in 2:5). Tokrat so dobili prvo tretjino, vodili so do 26. minute, po zaostanku pa igra ni več stekla. Vorarlberg ima odličen prvi napad, igra zelo agresivno in s pokrivanjem po celotnem igrišču je znova povzročal Olimpiji ogromne težave. Končno razmerje v strelih na vrata je bilo 21:36. Ljubljanski hokejisti imajo sedem krogov pred koncem rednega dela skoraj že zagotovljene dodatne