Cityju v izdihljajih le uspelo, napredoval tudi Newcastle

SiolNET 26.01.2024  |  R. P., M. P.

Prvi udeleženec osmine finala pokala FA, najstarejšega nogometnega tekmovanja na svetu, je Bournemouth. V četrtek je s 5:0 odpihnil Swansea City, vse gole pa dosegel v prvem polčasu. V petek so se prve tri tekme končale z remijem, kar pomeni, da jih bodo ponovili: Bristol City - Nottingham, Chelsea - Aston Villa in Sheffield Wednesday - Coventry. Tudi na tekmi Tottenham - Manchester City je kazalo na remi, nakar je Nathan Ake v 88. minuti le zadel za napredovanje Cityja (1:0). V soboto je Newcastle v

Pokal FA, 3. krog, 3. krog (ponovljene tekme) Sportal Senzacija, o kateri govori vsa Anglija Josep Guardiola in Aleksander Čeferin se v zadnjem obdobju pogosto srečujeta na zmagovalnih odrih po evropskih tekmah. Foto: Reuters Manchester City brani trojno krono. V prejšnji sezoni je postal angleški in evropski prvak, osvojil je tudi pokal FA, v tej pa je svoje vitrine že oplemenitil s svetovnim naslovom ter evropskim superpokalom. Pred tokratno tekmo s Tottenhamom