Messi po infarktni končnici rešil PSG, Neymar končal na nosilih

SiolNET 19.02.2023  |  M. P., Š. L., STA

Nogometaši PSG-ja so v 24. krogu francoskega prvenstva po pravi infarktni končnici premagali Lille s 4:3. Gol za zmago je v 95. minuti tekme dosegel Lionel Messi. Drugi Marseille je s 3:2 ugnal Toulouse, tretji Monaco pa z 2:1 Brest.

Sportal PSG prejel novo zaušnico, Marseille se je približal na -5 Marseillu v Toulousu po prvem polčasu ni dobro kazalo. Domači so vodili z 1:0, toda v drugem delu je prišlo do preobrata, gosti so dosegli tri gole in ohranili šampionske ambicije. Isto velja tudi za Monaco, ki je v Brestu že vodil z 2:0, v 86. minuti so domači sicer znižali, vendar zmage tekmeca niso ogrozili. Messi rešil PSG Parižani, ki so sredi tedna v ligi prvakov na prvi tekmo osmine finala