Skromni predstavi slovenskih ekip, Partizan klonil v zadnji sekundi #video

SiolNET 21.10.2023  |  M. P., Š. L.

Krka je v četrtem krogu lige ABA doživela tretji poraz, pa je bil tekmec, Zadar, pravi za zmago. Usodna je bila druga četrtina, ki so jo izgubili za 15 točk. Novomeščani so tako ob polčasu zaostajali s 26:48, na koncu izgubili s 75:88. Razočaranje tudi za Cedevito Olimpijo, ki je izgubila proti ekipi, s katero naj bi se borila za četrto mesto. Igokea je po slabem drugem polčasu Ljubljančanov slavila s 83:72. V ponedeljek je Crvena zvezda s 83:72 ugnala FMP, prvi poraz pa je doživel Partizan, ki je moral s

Liga ABA, 3. krog Sportal Beograjčani že imajo novega Partizan je srečanje slabo odprl, prvo četrtino je izgubil z 11:21, a se nato prebudil in se vrnil v igro. 17 sekund pred koncem je Ognjen Jaramaz s košem izid poravnal na 86:86, nato pa je usodo beograjske ekipe v zadnji sekundi srečanja s košem zapečatil Uroš Plavšić, ki je v koš še v pravem času pospravil odbito žogo po zgrešenem polaganju Nikole Topića. Pri Megi je bil s 17 točkami prvi strelec Nikola