Juventus z novo zmago spet bližje Interju

SiolNET 14.01.2024  |  M. P., Š. L.

Na zadnji tekmi 20. kroga italijanske prve lige je Juventus s 3:0 premagal Sassuolo in se vodilnemu Interju znova približal na dve točki. Dušan Vlahović je v 37. minuti zadel še drugič, končni rezultat pa je v 89. postavil Federico Chiesa. Tretji Milan, ki je odpravil Romo, zaostaja devet točk. Slovenski reprezentant Sandi Lovrić je na gostovanju pri Fiorentini zadel in podal, na koncu pa z Udinesejem še 12. v sezoni remiziral.

Sportal Mourinho izključen proti Atalanti, Srb junak Juventusa, jezni navijači Napolija Lovrić zadel, podal in znova remiziral Zasedba iz Vidma že dlje časa ne more računati na poškodovanega slovenskega reprezentanta Jako Bijola, je pa po zaslugi Lovrića v Firencah povedla v deseti minuti, po njegovem natančnem in močnem strelu izven kazenskega prostora je bil povsem nemočen domači vratar Pietro Terracciano. V Avstriji rojeni 25-letnik je na polovici drugega